Úvod / pošlete tip na užitečnou recenzi, pro kterou můžete zcela zdarma získat zpětný odkaz

Pošlete tip na užitečnou recenzi

Přidejte
odkaz na novou recenzi

Napsali jste užitečnou recenzi na oblíbený produkt nebo zajímavou službu a máte pocit, že by měl být odkaz umístěn právě na tyto stránky? Pokud se tato odborná nebo uživatelská recenze tématicky týká obsahu našeho webu, potom ji rádi zveřejníme a nabídneme uživatelům. Vy tak zdarma obdržíte zpětný odkaz z relevantní stránky a návštěvníci získají hodnotný obsah, který ocení při výběru nového produktu nebo služby. Stačí využít dostupný formulář na webové stránce a jednoduše zaslat tip na užitečnou recenzi...

Přidat odkaz na recenzi

Jak snadno přidat odkaz do katalogu?

Stačí upozornit na užitečnou recenzi k oblíbenému produktu nebo na zajímavou službu

1

Přesto, že se pravidelně snažíme vyhledávat a postupně přidávat odkazy na ty nejlepší recenze z českého internetu, tak právě tu vaši jsme mohli opomenout. Tak pokud jste napsali kvalitní recenzi na zajímavý produkt či službu, a na našich stránkách nemůžete takový odkaz najít, potom nás jednoduše upozorněte vyplněním a odesláním formuláře. Rádi odkaz zveřejníme.


2

Naším cílem ovšem není kvantita, ale kvalita, z toho důvodu si vždy vybíráme, které odkazy umístíme. Upozorňujeme, že recenze před přidáním pečlivě kontrolujeme a vyhrazujeme si právo odmítnout odkazovat na váš článek, a to bez udání důvodu - zejména když dle našeho hodnocení nesplní taková recenze určitou míru kvality (např. rozsah, odbornost, vlastní fotky...).


3Úvod   Přehled recenzí   Přidat odkaz   Kontakt

Copyright 2010 - NejRecenze.cz