Úvod / prozkoumejte základní i podrobné informace k webovým stránkám NejRecenze.cz

Základní informace o webu NejRecenze

Základní
informace o webu

Sami jistě víte, že často není vůbec jednoduché dohledat vhodnou recenzi k novému produktu nebo službě. Ve výsledcích internetových vyhledávačů zpravidla najdete internetové obchody a některé další optimalizované weby, ve kterých ovšem odbornou či kvalitní uživatelskou recenzi nelze najít. Na jednom místě nabízíme rychlý přehled vybraných recenzí i testů, se kterým ušetříte drahocenný čas strávený jejich hledáním. Soustředíme se na spotřební elektroniku, ale v dostupné nabídce najdete i další zajímavé produkty a služby...

Podrobné informace...

Recenze spotřební elektroniky

Prozkoumejte všechny dostupné recenze a testy v následujících kategoriích

Zobrazit další recenze
Nevybrali jste si? Nevadí, prozkoumejte kompletní seznam dostupných recenzí


Jak snadno přidat odkaz na recenzi?

Dejte nám tip na užitečnou recenzi k oblíbenému produktu nebo na zajímavou službu

Přesto, že se pravidelně snažíme vyhledávat a postupně přidávat odkazy užitečných recenzí z českého internetu, tak právě tu vaši jsme mohli přehlédnout. Pokud jste napsali kvalitní recenzi na zajímavý produkt či službu, a na našich stránkách nemůžete najít odkaz, potom využijte krátký formulář, kde nás jednoduše a rychle upozorníte na váš článek. Ovšem už předem raději upozorňujeme, že našim cílem není kvantita, ale především kvalita. Každou recenzi pečlivě zkontrolujeme a teprve následně zvážíme její přidání...

+ Přidat recenzi


Kontakt a fakturační údaje

Pokud potřebujete další informace, případně vyžadujete úpravu nebo smazání stávajícího odkazu, můžete nás kontaktovat na e-mailu info@nejrecenze.cz Na všechny dotazy se pokusíme odpovědět co nejrychleji to půjde.

Provozovatel webu:
Marcel Kurucz
Komenského 3006, 470 01 Česká Lípa
IČ: 75287307, neplátce DPH
Fyzická osoba je zapsána v živnostenském rejstříku MÚ Česká Lípa

Všeobecné podmínky používání

Základní popis - fungujeme jako agregátor odborných a uživatelských recenzí, které jsou volně dostupné na českém internetu. Stránky mají výhradně informativní charakter a provozovatel není poskytovatelem žádného z prezentovaných produktů.

Autorská práva - pokud zpravidla není uvedeno jinak, pak veškerá autorská práva dostupných textů či grafických prvků náleží provozovateli webu. Veškeré ochranné známky a další označení třetích stran přísluší jejich právoplatným držitelům a jsou použity k identifikaci zboží.

Ochrana osobních údajů - jako provozovatel webových stránek nijak nesbíráme a tedy zároveň nezpracováváme žádné osobní údaje o uživatelích webu (cookies třetích stran, IP adresy, polohu, e-maily apod.), které by je mohli jakkoli identifikovat.

Způsob financování webu - finance na provoz webu nám přináší provizní odkazy. V některých případech můžeme obdržet provizi za zprostředkovaný obchod. Taková odměna je stanovena v rámci marketingového rozpočtu firmy, která produkty nabízí (tak jako reklama v TV, rádiu atd.).

Omezení odpovědnosti - i přes veškerou snahu neručíme, že uveřejněné informace jsou vždy aktuální, úplné či zcela správné a nelze je tedy považovat za jakkoliv právně závazné. Dále jako provozovatelé webu neodpovídáme za případné škody či i jiné újmy, které by mohli vzniknout při používání stránek, a zároveň neneseme odpovědnost za obsah webů, na které odkazujeme.


Úvod   Přehled recenzí   Přidat odkaz   Kontakt

Copyright 2010 - NejRecenze.cz